ARTECH to okna tworzone przez ARCHITEKTÓW wspieranych innowacyjną TECHNOLOGIĄ.

 

ARTECH to renomowany producent okien i drzwi z PCV oraz aluminium na terenie Polski oraz Europy wschodniej i zachodniej.

 

Nieprzerwanie od dwudziestu lat architekci wraz z najlepszymi inżynierami w Europie sprawiają, że nasze okna zachwycają wyglądem oraz szczególną dbałością o potrzeby klienta.

Chronią przed hałasem oraz palącym słońcem, gwarantują utrzymanie ciepła i bezpieczeństwo Twoich dzieci oraz zapewniają wyjątkową wygodę użytkowania.

 

Od początku istnienia firmy, jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi  dostawcami: stosujemy profile okienne niemieckiej firmy Veka  oraz polskiej firmy Wital, w zakresie okuć okiennych współpracujemy z niemiecką firmą Siegenia.

Szczególny nacisk kładziemy na kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

Nasi Klienci doceniają wysoką jakość naszych produktów zarówno w Polsce jak i w Europie.

Zrealizowaliśmy wiele projektow zarówno dla klientów indywidualnych, mniejszych firm, jak i dużych przedsiębiorstw budowlanych.

 

W naszej firmie znajdziecie Państwo kompleksową ofertę dotyczącą stolarki okiennej. W jednym miejscu macie Państwo możliwość dokonania zakupów i zasięgnięcia fachowej porady w zakresie okien i drzwi PCV, aluminium, a także parapetów i rolet. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, a także ciągle udoskonalamy ofertę naszych produktów.

Oferujemy niezawodny produkt, z którego z satysfakcją będziecie Państwo korzystać przez wiele, wiele lat.

 

Jesteśmy w pełni przekonani, że paleta oferowanych produktów przez naszą firmę spełni Państwa indywidualne potrzeby.

 

 

 

Wszystkie nasze produkty są dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie na podstawie oznaczenia CE
i deklaracji zgodności wg normy EN 14351-1:2006.