https://www.traditionrolex.com/33 immediately who sells the best www.1to1replicawatches.com is undoubtedly synchronised with their have significance.reddit rolex datejust 36mm ladies m126284rbr 0014 silver tone oyster bracelet retain taking advancement. Budowa domuProfesjonalny montaż producenta
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 

OKNA & DRZWI TARASOWE

Skorzystaj z naszych innowacji technologicznych i wybierz okna i drzwi tarasowe PCV lub aluminium dostosowane do Twoich potrzeb: przeciwsłoneczne, wygłuszające, ciepłe, bezpieczne dla dzieci, z wentylacją okienną, z filtrami antysmogowymi i wiele innych. Polecamy drzwi tarasowe przesuwne bezprogowe z samodomykaczem.

Polecamy
bezramowe okna Artech FullGlass (całe ze szkła)

DRZWI WEJŚCIOWE

Oferujemy drzwi wejściowe zarówno do domów, jak i do mieszkań wykonane z aluminium, PCV lub stalowe (WIKĘD, PORTA). Polecamy: drzwi z przeszkleniami bocznymi i górnymi, w szerokiej gamie kolorów, drzwi ciepłe, akustyczne oraz antywłamaniowe (RC2). Szeroka gama dodatków: klamki, pochwyty, samozamykacze.
Wykonamy drzwi w indywidualnym wymiarze.

Polecamy
drzwi otwierane za pomocą linii papilarnych

DRZWI WEWNĘTRZNE

Od klasycznych po nowoczesne wzory takich uznanych producentów jak DRE, PORTA czy POLSKONE: unikalne materiały wykończeniowe (mat, połysk, beton, drewno i wiele innych), bogata kolorystyka i designerskie detale, drzwi szklane, składane, przesuwne, łazienkowe.

Polecamy
drzwi bezramowe do ukrycia w ścianie

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe to nowoczesne i eleganckie aluminiowe osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Chronią wnętrze przed zbyt dużym nasłonecznieniem, zmniejszają poziom przenikającego hałasu, a także poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Polecamy żaluzje w systemie: podtynkowym oraz natynkowym.

Polecamy
żaluzje sterowane pilotem + czujnik wiatru

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi, to również dobra izolacja termiczna zimą oraz latem. Polecamy rolety: sterowane ręcznie lub elektrycznie (pilot lub smartfon), montowane na gotowej elewacji lub podtynkowo. Kolorystyka zintegrowana z kolorem okien.

Polecamy
roleta + moskitiera w jednym systemie

BRAMY GARAŻOWE

Solidne, estetyczne i funkcjonalne. Każda brama garażowa segmentowa powstaje na indywidualne zamówienie. Oferujemy bramy w szerokiej gamie detali wykończeniowych (przeszklenia, tłoczone panele), sterowanie ręczne lub automatyczne.

Polecamy
bramy w kolorze stolarki okienno-drzwiowej

OSŁONY OKIENNE WEWNĘTRZNE

Osłony wewnętrzne stanowią nie tylko ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale również pełnią funkcję dekoracyjną dla wnętrz. Proponujemy rolety materiałowe, plisy, żaluzje drewniane lub aluminiowe. Oferujemy również specjalne rozwiązania przeznaczone dla okien dachowych. Doskonałą ochroną domowników przed insektami są moskitiery, które można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi PCV.

Polecamy
rolety dzień – noc, które doskonale regulują poziom zaciemnienia pomieszczenia

OKNA DACHOWE

Aby móc w pełni korzystać z poddasza, niezbędne jest jego właściwe doświetlenie. Proponujemy okna dachowe uchylno-przesuwne lub obrotowe, wykonane z praktycznego PCV lub drewna. Energooszczędne, wygłuszające, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Polecamy
rolety przeciwsłoneczne w zestawie z oknem dachowym

PARAPETY

Parapet to nie tylko element praktyczny, w który musi być wyposażony każdy budynek, ale także dekoracyjny, który wpływa na ogólny wygląd. Polecamy parapety zewnętrzne stalowe lub aluminium oraz szeroką gamę parapetów wewnętrznych: PCV, MDF i konglomerat w szerokiej gamie kolorystycznej.

 
Potrzebujesz porady profesjonalnego doradcy?
Zadzwoń do nas lub napisz.
519 638 883
https://www.traditionrolex.com/33